Występ w Domu Opieki Społecznej "Nad Potokiem"

JASEŁKA WYSTAWIONE PRZEZ UCZNIÓW
KLAS III A i III B

W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ ?NAD POTOKIEM?

W dniu 17.01.2014r. uczniowie klas III A i III B pod opieką wychowawców: E. Dudek i A. Paliczuk, wystawili  Jasełka dla mieszkańców Domu Opieki Społecznej im. Bohdany  Danuty Kijewskiej przy ul. Struga. Inscenizacja spotkała się z dużym aplauzem, po przedstawieniu na dzieci czekał  słodki poczęstunek. Mali aktorzy już teraz zostali zaproszeni  do występu w przyszłym roku. Organizatorzy odpowiedzialni za działania artystyczne i kulturalne Domu Opieki Społecznej złożyli podziękowania Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 oraz wychowawcom za przygotowanie i wystawienie Jasełek na terenie ośrodka. Podczas organizacji wyjazdu czynny udział brali również rodzice ? panie:  Barbara Płatos, Justyna Kaczmarczyk,  Renata Grzyb, Katarzyna Kurek oraz panowie Mariusz Grzyb i Waldemar Biernacki.

DSC07700.JPG - 1.31 MB

DSC07661.JPG - 1.24 MB