Wirtualny Spacer Po Szkole - Dzień Otwarty Online

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie. Jest to czas, kiedy zarówno przyszli

uczniowie, jak ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły.W związku z tym

równieżi Publiczna SzkołaPodstawowa Nr 19 w Radomiu pragnie zorganizować

taki dzień. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID-19, w tym roku nasza

szkoła organizuje spotkaniez rodzicami i dzień otwarty wirtualnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oczami aparatu i kamery naszej placówki.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ

Prosimy o logowanie się do Dziennika elektronicznego Librus

Rodzice oraz uczniowie mają założone konta w dzienniku elektronicznym (E-Dzienniku) na platformie Zintegrowanego systemu zarządzania oświatą (www.oswiatawradomiu.pl)

UWAGA! Konta działają poprawnie tylko wtedy gdy każdy użytkownik podał PESEL oraz adres e-mail na który wysyłany jest link aktywacyjny np. wtedy kiedy hasło wygaśnie. Numer PESEL potrzebny jest do

weryfikacji kont rodziców, którzy mają kilkoro dzieci. Rodzic loguje się wtedy jednym hasłem, a po zalogowaniu wyświetla mu się lista dzieci, również tych uczących się w innych szkołach.

Bardzo prosimy o logowanie się do e-dziennika. Znajdują się tam  bieżące oceny, frekwencja, informacje o sprawdzianach, ogłoszenia, czasami wiadomości wysyłane przez nauczycieli. W razie problemów z logowaniem prosimy o informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Po przesłaniu emaila  z danymi administrator może założyć konto lub przesłać hasło tymczasowe jeżeli ktoś ma problem z odzyskaniem hasła.

Pod tym linkiem znajduje się również instrukcja uzyskania dostępu do konta.

W przypadku zapomnianego hasła  należy postępować dokładnie tak samo jak w instrukcji aktywacji konta.