Prosimy o logowanie się do Dziennika elektronicznego Librus

 

Rodzice oraz uczniowie mają założone konta w dzienniku elektronicznym (E-Dzienniku) na platformie Zintegrowanego systemu zarządzania oświatą (www.oswiatawradomiu.pl)

UWAGA! Konta działają poprawnie tylko wtedy gdy każdy użytkownik podał PESEL oraz adres e-mail na który wysyłany jest link aktywacyjny np. wtedy kiedy hasło wygaśnie. Numer PESEL potrzebny jest do

weryfikacji kont rodziców, którzy mają kilkoro dzieci. Rodzic loguje się wtedy jednym hasłem, a po zalogowaniu wyświetla mu się lista dzieci, również tych uczących się w innych szkołach.

Bardzo prosimy o logowanie się do e-dziennika. Znajdują się tam  bieżące oceny, frekwencja, informacje o sprawdzianach, ogłoszenia, czasami wiadomości wysyłane przez nauczycieli. W razie problemów z logowaniem prosimy o informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 
Po przesłaniu emaila  z danymi administrator może założyć konto lub przesłać hasło tymczasowe jeżeli ktoś ma problem z odzyskaniem hasła.

Pod tym linkiem znajduje się również instrukcja uzyskania dostępu do konta. 

W przypadku zapomnianego hasła  należy postępować dokładnie tak samo jak w instrukcji aktywacji konta.