Wirtualny Spacer Po Szkole - Dzień Otwarty Online

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie. Jest to czas, kiedy zarówno przyszli

uczniowie, jak ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły.W związku z tym

równieżi Publiczna SzkołaPodstawowa Nr 19 w Radomiu pragnie zorganizować

taki dzień. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID-19, w tym roku nasza

szkoła organizuje spotkaniez rodzicami i dzień otwarty wirtualnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oczami aparatu i kamery naszej placówki.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

26 września 2014 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się szkolny konkurs języka angielskiego Beautiful reading”. Celem konkursu było popularyzowanie języka angielskiego, rozbudzanie zainteresowania językiem obcym oraz doskonalenie techniki poprawnego czytania. W konkursie brali udział uczniowie z dwóch klas szóstych, klasy piątej oraz klasy czwartej.

Zwycięzcami konkursu zostali: Natalia Płachta z klasy VI a, Kacper Ziętkowski z klasy VI b, Kinga Mucha z klasy V oraz Anna Bednarska z klasy IV.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Organizator konkursu nauczyciel języka angielskiego Monika Flont.