Wyniki konkursu Poznajemy Ojcowiznę

Miło nam poinformować, że praca multimedialna pt. "Lato w polu"  Magdaleny Bonieckiej i Izabeli Pacyny zdobyła nagrodę Grand Prix  XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". Centralny Zlot Laureatów  odbył się w Kaliszu w dniach 15-17 05. 2015r.

16 maja 2015 r. w Osadzie Puszczańskiej PTTK  w Tułowicach/k Sochaczewa miało miejsce podsumowanie etapu wojewódzkiego konkursu "Poznajemy Ojcowiznę".

W programie spotkania było m.in. zwiedzanie Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, przejazd kolejką wąskotorową z Sochaczewa do Tułowic oraz ognisko turystyczne z kiełbaskami. Nasi uczniowie już po raz kolejny zostali laureatami etapu wojewódzkiego tego konkursu. I tak, Mateusz Bilski i Patryk Matuszewski z klasy VIa zdobyli II miejsce za pracę "Edmund Bakalarz - patron mojej szkoły" oraz III miejsce za pracę multimedialną "Kapliczki, krzyże i figury w naszym otoczeniu". Natomiast uczennice Magdalena Boniecka i Izabela Pacyna z klasy VIa, zdobyły III miejsce za pracę "Polichromie radomskich kamienic - album" oraz I miejsce za pracę multimedialną pt. "Lato w polu". Praca ta wzięła udział w etapie ogólnopolskim konkursu "Poznajemy Ojcowiznę".