Wirtualny Spacer Po Szkole - Dzień Otwarty Online

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie. Jest to czas, kiedy zarówno przyszli

uczniowie, jak ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły.W związku z tym

równieżi Publiczna SzkołaPodstawowa Nr 19 w Radomiu pragnie zorganizować

taki dzień. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID-19, w tym roku nasza

szkoła organizuje spotkaniez rodzicami i dzień otwarty wirtualnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oczami aparatu i kamery naszej placówki.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ

Mikołajki

W dniu 3 grudnia uczniowie klasy II B pod opieką wychowawcy Anety Paliczuk, udali się do Muzeum Wsi Radomskiej na warsztaty pt."Legenda o św. Mikołaju". Podczas wizyty dzieci poznały legendy związane z postacią biskupa Mikołaja oraz własnoręcznie uformowały kruche ciastka, które po upieczeniu zostały udekorowane. Dzieci mogły powiesić własne wypieki na domowej choince. Na koniec wszystkich zaskoczyła wizyta Mikołaja, który dla każdego przygotował drobny upominek. Spotkanie z Mikołajem budziło wiele pozytywnych emocji jeszcze długo po jego zakończeniu.