Andrzejki 2016

W czwartek 24 listopada w naszej szkole odbyła się huczna zabawa! Na potrzeby imprezy,
na górnym korytarzu naszej szkoły powstała ulica Andrzejkowa z wieloma atrakcjami i dekoracjami.

Na ulicy Andrzejkowej stał magiczny domek, który zapraszał uczniów 0 – VI do wspólnej zabawy słowami:

Hokus pokus, czary mary

Dzisiaj mamy wielkie czary.

Oprócz tańców, pląsów, pieśni

Mamy dla was nowe wieśći:

Każdy ma dziś możliwości,

W tajemniczym domku gościć;

W domku zaś są same cuda

Kto tu wejdzie, komu się uda?

Wróżby, konkursy, magiczne pokazy, tańce  to tylko niektóre z atrakcji jakie na zabawę przygotowali opiekunowie Małego Samorządu: p. Renata Mnich, p. Aleksandra Dziubasik we współpracy z Samorządem Uczniowskim, p. Jolantą Skowrońską i p. Moniką Flont.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Dodatkowo mamy przyjemność poinformować, że konkurs na najsympatyczniejsze zdjęcie z wróżb andrzejkowych wygrały uczennice  klasy VIA  Kinga Pacyna i Izabela Kołsut.

Po odbiór niespodzianek zwycięzców zapraszamy we wtorek (30.11.2016r.) do p. Aleksandry Dziubasik.