KONKURS LOGOPEDYCZNY I INTERNETOWY (2)

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w:

XIX Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym i Plebiscycie Internetowym   prac zatytułowanym „Pyszności z koszyczka babuni”.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach-Dziedzicach, przy współudziale Wydawnictwa KOMLOGO.

Celem konkursu było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości dzieci z trudnościami artykulacyjnymi, prezentacja umiejętności oraz zdolności plastycznych, a także wspólna praca logopedy, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

Miło nam poinformować, że w plebiscycie internetowym konkursu uczniowie naszej szkoły zajęli:

1 miejsce – Amelia Miarkowska, I kategoria (dzieci w wieku 4-6 lat)

Zdobywając 1614 głosów internautów, pokonując ponad 1200 pozostałych prac z danej kategorii

9 miejsce  - Daniel Kołsut , III kategoria (dzieci w wieku   7-9 lat)

Zdobywając 239 głosów internautów, pokonując ponad 1400 pozostałych prac z danej kategorii

Serdecznie gratulujemy!

Uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami i upominkami.

Logopeda szkolny Aleksandra Dziubasik