Dzień otwarty szkoły.

Dzień otwarty szkoły

W kwietniu pracownie naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich chętnych gości, zarówno tych najmłodszych jak i dorosłych zainteresowanych ofertą zaplecza lokalowego i dydaktycznego placówki. Przygotowana Sala zabaw Radosna Szkoła, świetlice oraz place zabaw zachęcały do wspólnego spędzenia czasu w wesołej atmosferze. Uczniowie klas trzecich przygotowali przedstawienie "Zostań przyjacielem Ziemi" zachęcając do segregacji i postaw ekologicznych. Najmłodsi chętnie ilustrowali ruchem śpiewane piosenki i włączyli się do wspólnej segregacji i pomocy w matce Ziemi.

Ewa Dudek
                                                                                                                    Aneta Paliczuk