Uroczyste pasowanie na ucznia

23 października uczniowie klas Ia i Ib złożyli uroczyste ślubowanie wzorowego wypełniania obowiązków ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Edmunda Bakalarza w Radomiu. Przed pierwszakami stanęły także zadania do wypełnienia - zaprezentowali oni jaki powinien być wzorowy uczeń, jak należy zachować się wobec dorosłych i rówieśników oraz jak być bezpiecznych w drodze do szkoły. Po zdanym "egzaminie" pani dyrektor dokonała aktu pasowania włączając dzieci w brać uczniowską Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Bakalarza w Radomiu. Uczniowie otrzymali pamiątkowe teczki i wraz z rodzicami zaprosili grono pedagogiczne na słodki poczęstunek.

Aneta Paliczuk