Zabawa andrzejkowa

W dniu 29 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Organizatorem imprezy był Samorząd Szkolny z Małym Samorządem we współpracy z wychowawcami klas.

Podczas zabawy w sali numer 17 odbywały się wróżby andrzejkowe przygotowane przez opiekunów samorządu z nieocenioną pomocą klasy VIIA – dzięki WRÓŻKOM  każdy uczeń i nauczyciel mógł poznać swoją przyszłośćJ.

Dodatkowo nasza zabawę urozmaicały układy choreograficzne przygotowane przez uczennice klas VIIA i VIIB oraz WRÓŻKI ZABAWUSZKI z klasy VIA, które uczyły młodsze dzieci przygotowanych tańców.

Na zabawie rozstrzygnięto również konkurs na najciekawsze wróżby andrzejkowe. Zwycięzcami zostały uczennice klasy IVB – Zuzia Rdzanek, Marta Pacyna oraz uczennice klasy VIA – Aleksandra Płachta i Julia Sławińska.

W losowaniu niespodzianek szczęście uśmiechnęło się do Nadii Augustyniak z grupy 0 oraz Aleksandry Kaczmarczyk z klasy VIA.

Sponsorem nagród był Samorząd Szkolny. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Poniżej galeria zdjęć z zabawy.

Aleksandra Dziubasik