"Bóg się rodzi" szkolne jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów  pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. W dniu 21 grudnia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się zaproszeni goście, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali  zdolni, mali aktorzy i wokaliści z klasy IV B pod czujnym okiem pani Beaty Sikory oraz księdza Marcina Szymczyka. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów w różnym wieku, nauczycieli organizatorów i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.   

Zdjęcia ze świątecznego przedstawienia dostępne są w naszej galerii, zapraszamy.    

 

                                                                                                   Aneta Paliczuk