Półzimowisko 2019

W dniach 4.02.2019 r. – 8.02.2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 im. Edmunda Bakalarza w Radomiu zorganizowano półzimowisko. Zajęcia odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.

W trakcie zajęć dzieci otrzymywały posiłki. W tym czasie dzieci przebywały pod fachową opieką kierownika półzimowiska p. Jolanty Szpilskiej (dyrektora szkoły), p. Karoliny Muchy (nauczyciela świetlicy), p. Beaty Sikory (nauczyciela religii).

Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju zajęciach plastycznych, technicznych, sportowych oraz zabawach ruchowych. Zostały zorganizowane cztery wyjścia poza teren szkoły. Pod opieką wychowawców dzieci odwiedziły:

- Kręgielnię „Platinium”

- Akademię Robotyki LEGO

- Kino Helios

- Centrum „Słodka Robótka” .

Opiekunowie zadbali o przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa obowiązującego podczas ferii. Zapoznano uczniów z Regulaminem Zimowiska, w tym prawami   i obowiązkami uczestnika.

Na zakończenie półzimowiska każdy uczestnik wykonał serduszko dla swojego sąsiada z ławki, które ozdobił według własnego pomysłu i napisał jego dobre cechy. Dzieci również otrzymały dyplomy za udział w półzimowisku oraz paczki ze słodyczami.