Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice za nami rok szkolny 2018/2019.

Z tej okazji z całego serca gratulujemy uczniom wiedzy i umiejętności, które zdobyli w mijającym roku szkolnym oraz życzymy, abyście mądrze ją wykorzystali oraz żeby dała Wam możliwość realizacji życiowych planów i marzeń.

Wszystkim życzymy aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, radosnych chwil, interesujących przygód, inspirujących nowych znajomości, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.

Uroczystość została przygotowana przez wychowawców klas ósmych p. Aleksandrę Dziubasik i p. Małgorzatę Szwajcę. Dekorację wykonały p. Magdalena Brożyna i p. Dorota Nowakowska, przygotowanie sztandaru szkoły p. Paweł Kapciak.

PREZENTACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU