Wirtualny Spacer Po Szkole - Dzień Otwarty Online

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie. Jest to czas, kiedy zarówno przyszli

uczniowie, jak ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły.W związku z tym

równieżi Publiczna SzkołaPodstawowa Nr 19 w Radomiu pragnie zorganizować

taki dzień. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID-19, w tym roku nasza

szkoła organizuje spotkaniez rodzicami i dzień otwarty wirtualnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oczami aparatu i kamery naszej placówki.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września 2019 roku o godzinie 10:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego zgromadzonych serdecznie powitała Pani dyrektor Jolanta Szpilska. Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. Mamy nadzieję, że  przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.