Wirtualny Spacer Po Szkole - Dzień Otwarty Online

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie. Jest to czas, kiedy zarówno przyszli

uczniowie, jak ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły.W związku z tym

równieżi Publiczna SzkołaPodstawowa Nr 19 w Radomiu pragnie zorganizować

taki dzień. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID-19, w tym roku nasza

szkoła organizuje spotkaniez rodzicami i dzień otwarty wirtualnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oczami aparatu i kamery naszej placówki.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ

Nasz Ogródek

Przy naszej szkole powstał ekologiczny ogródek dydaktyczno-rekreacyjny .

Głównym celem programu edukacyjnego jest kształtowanie postawy szacunku do przyrody, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, szerzenie wiedzy o wybranych roślinach i ekosystemach, rozbudzanie poczucia piękna i estetyki w otoczeniu człowieka, określanie czynników niezbędnych do wzrostu roślin, doskonalenie umiejętności przeprowadzania obserwacji, doświadczeń, analizowania danych, konstruowania wniosków, wykazywania związków przyczynowo-skutkowych, badania pogody i wykorzystanie w ogrodzie ekologicznych metod pielęgnacji roślin.

Program edukacyjny oparty na użytkowaniu ogrodu przyszkolnego pozwoli również na kształtowanie postaw aktywności i samodzielności, postawy współgospodarza, przyzwyczajania do dokładnej i systematycznej pracy, postawy odpowiedzialności za wspólne mienie.

image000002 2

image000001 2