DEBATA WYBORCZA

W dniu 24 września w naszej szkole odbyła się Debata Wyborcza. Swoje programy prezentowali kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020.

W tym roku mamy aż 4 kandydatów:

Klasa VB Agata Machnio

Klasa VIIIB Michał Rola

Klasa VIIIA Zuzanna Sułek

Klasa VB Julia Zych

Każdy z nich dołożył wiele starań w przygotowanie swojej kampanii wyborczej. Dzielnie pomagały im sztaby wyborcze, które opracowały i przedstawiły krótkie prezentacje o swoich kolegach i koleżankach.

W środę obowiązuje cisza przedwyborcza. Nie kontynuujemy w ten dzień kampanii wyborczej. To czas kiedy każdy z uczniów może przemyśleć na jakiego kandydata będzie głosował w czwartek.

Debatę wspaniale prowadziły uczennice klasy VIIIA Nikola Matuszewska i Kaja Machnio.

Debatę Wyborczą przygotowali nauczyciele: p. Magdalena Brożyna, p. Aleksandra Dziubasik i p. Paweł Kapciak.

ola1

ola2