KONKURS - NASZE KOLĘDOWANIE

Czas, w którym się spotykamy jest niezwykły i niesie ze sobą zadumę i refleksję nad własnym postępowaniem i życiem. Jednocześnie podnosi nas na duchu i przepełnia radością z narodzenia Jezusa Chrystusa.

Poprzez wspólne śpiewanie kolęd pragniemy okazać, jak ważne są dla nas Święta Bożego Narodzenia oraz pielęgnowanie tradycji naszych przodków.

Podczas tegorocznego konkursu kolęd „Nasze Kolędowanie” Jury w składzie Pani Jolanta Skowrońska, Pani Aleksandra Dziubasik, Pani Joanna Siemiątkowska przysłuchiwało się wykonaniu kolęd prezentowanych przez uczniów naszej Szkoły. Pani Dyrektor Jolanta Szpilska przekazała wszystkim artystom gratulacje.

Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów i wykonywali własne interpretacje artystyczne kolęd czym zachwycali publiczność. Konkurs zorganizowany został
po raz drugi. W tegorocznej edycji wzięło udział 14 uczniów.
Poza konkursem swoje ulubione kolędy wykonali uczniowie klasy drugiej przygotowani
pod kierunkiem Pani Renaty Jaśkiewicz.

Całe wydarzenie prowadziły uczennice Julia Sławińska z klasy 8a i Anna Durasiewicz z klasy 6b.

Laureatami konkursu zostali:

Werdykt w kategorii uczniów klas 1-3

I miejsce             Gabriel Brzeski klasa 3a

II miejsce            Amelia Płatos klasa 3a

III miejsce           Maja Zych klasa 3a

Werdykt w kategorii uczniów klas 4-8

I miejsce             Kinga Wieliczko klasa 5a

II   II miejsce            duet

Nikola Stachowicz klasa 5a,

Kamila Wieliczko klasa 5a

III miejsce           Agata Mielczarek klasa 7a

Bartosz Kaczmarczyk klasa 4a

Gratuluję talentów wokalnych i dziękuję za udział w konkursie.

Z najlepszymi życzeniami zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia

organizatorka konkursu: