Szkolne Jasełka

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych - aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami. także w wykonaniu uczniów.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami.

Po występie głos zabrała Pani Dyrektor - Jolanta Szpilska, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. W tym roku zaproszenie na jasełka przyjął Radny Rady Miejskiej Pan Adam Bocheński.

jasełka 2

jasełka 3