DNI JĘZYKÓW OBCYCH

W dniach 06.12.2019r. i 09.12.2019r. w naszej szkole odbyły się Dni Języków Obcych.

Ważnym punktem wydarzenia była wystawa OUR LAPBOOKS przygotowana przez uczniów klas 6B, 8A i nauczycielkę języka angielskiego p. Aleksandrę Dziubasik.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni niespodziankami za swój wkład pracy w jej organizację.

Mikołajki i okres przedświąteczny to czas na niespodzianek, dlatego zorganizowane zostały konkursy językowe:

Klasy 1-3 p. Monika Flont – konkurs gramatyczno-leksykalny

Klasy 4-8 p. Aleksandra Dziubasik – konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i ich zwyczajach świątecznych oraz konkurs dla klas 1-8 sprawdzający wiedzę na temat angielskich piosenek. Uczniowie mieli także okazję sprawdzić swoje siły wokalne w świątecznym karaoke i obejrzeć familijne filmy w kinie językowym przygotowanym przez nauczycielkę. Oprócz tego uczniowie klas młodszych ćwiczyli język angielski z kolorowankami, rebusami i zgadywankami.

Serdeczne podziękowania dla wydawnictwa Macmillan za współpracę i upominki na konkursy.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

dni obce

dni obce 1