Wirtualny Spacer Po Szkole - Dzień Otwarty Online

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie. Jest to czas, kiedy zarówno przyszli

uczniowie, jak ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły.W związku z tym

równieżi Publiczna SzkołaPodstawowa Nr 19 w Radomiu pragnie zorganizować

taki dzień. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID-19, w tym roku nasza

szkoła organizuje spotkaniez rodzicami i dzień otwarty wirtualnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oczami aparatu i kamery naszej placówki.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Grafika – jak wziąć udział w NSP Na górze grafiki jest napis: Jak wziąć udział w spisie? Po lewej stronie grafiki jest napis: spis.gov.pl, poniżej: To proste! Po prawej stronie widać kobietę, mężczyznę i dziecko, którzy entuzjastycznie uśmiechają się i trzymają kciuki w górze. W lewym dolnym rogu grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła, GUS, pionowa kreska, NSP 2021.

Informacja prasowa 1

Informacja prasowa 2