Sprawozdanie z organizacji obchodów Święta Niepodległości w szkole

Działania samorządu uczniowskiego podjęte dla uczczenia 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Rada samorządu włączyła uczniów wszystkich klas w obchody Święta niepodległości:

- przypomniano uczniom o stroju galowym w dniu uroczystej akademii-  najsprawniej działające samorządy  klas zadbały o  kotyliony.

- sekcja sztandarowa  w składzie: chorąży- Patryk Hernik, asysta: Magdalena Boniecka  Paulina Węglarz prezentowała się podczas akademii szkolnej w dniu 8 listopada 2013 r.

- sekcja sztandarowa w składzie:  chorąży- Patryk Hernik, asysta: Wiktoria Kaczmarczyk, Izabela Pacyna, Magdalena Boniecka  uczestniczyła w uroczystościach miejskich.

-sekcja teatralna  oraz uczniowie z klasy IIa przygotowali prezentację poetycko- muzyczną zaprezentowaną podczas uroczystej  akademii.

-uczniowie z sekcji teatralnej i dekoracyjnej wykonali dekorację według projektu opiekunów sekcji,

- sekcja porządkowa przygotowała widownię w sali gimnastycznej, zadbała o uporządkowanie wszystkich elementów po akademii.