Lista przyjętych do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Rekomendacje GIS zajcia rewalidacyjne 13

Rekomendacje GIS zajcia rewalidacyjne 14

Rekomendacje GIS zajcia rewalidacyjne 15

Lista kandydatów przyjętych i kontynuujących do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021

lista przyjtych oddzia przedszkolny 2020 2021

Wytyczne organu prowadzącego ws. wznowienia funkcjonowania przedszkoli

wytyczne

Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego

Drodzy rodzice

Zakończenie I etapu rekrutacji do przedszkoli – potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola

Przypominamy, iż po opublikowaniu list dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli rodzice mają obowiązek potwierdzić wolę zapisania dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, wskazanego w wyniku elektronicznej rekrutacji.
Wypełniony i podpisany przez rodziców Formularz potwierdzenia woli uczęszczania dziecka
do
przedszkola/szkoły podstawowej należy dostarczyć do 15 maja 2020 r. do godz. 13.00

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Preferowane jest wysłanie skanu lub zdjęcia formularza drogą mailową
na adres  przedszkola/szkoły podstawowej, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Adres e-mail Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Bakalarza ul. Energetyków 10 w Radomiu

lub

2. Dostarczenie dokumentu w wersji papierowej do placówki (zapakowane w dużą kopertę). Zaklejoną kopertę należy pozostawić w przygotowanej do tego celu urnie.

Niedopełnienie tego obowiązku przez rodziców/prawnych opiekunów w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu/szkole podstawowej.

Oświadczenie jest do pobrania ze strony internetowej www.oswiatawradomiu.pl

zakładka Nabory  ->  Nabór do przedszkoli i OP w SP  -> Pliki do pobrania

lub pod tym adresem: https://naborp-kandydat.oswiatawradomiu.pl/radom/Files

nazwa pliku Formularz_Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola_2020 (PDF)